اتحادیه پرستاران WA با وجود جریمه 350 هزار دلاری همچنان برای افزایش دستمزد مبارزه می کند

فدراسیون پرستاری استرالیا (ANF) علیرغم اینکه بزرگترین جریمه را صادر کرده است به مبارزه برای دستمزد بهتر ادامه می دهد. استرالیای غربی تاریخ اتحادیه
کمیسیون روابط صنعتی اتحادیه پرستاران را 350000 دلار جریمه کرد. اعتصاب برنامه ریزی شده در سال گذشتهکه شاهد تجمع بیش از 4000 پرستار در خارج از پارلمان ایالتی برای افزایش دستمزد بهتر بود.

با وجود جریمه، اتحادیه می‌گوید که از مبارزه برای افزایش پنج درصدی دستمزد دست نمی‌کشند، زیرا دولت ایالتی همچنان بر افزایش سه درصدی پایین‌تر ثابت قدم است.

فدراسیون پرستاری استرالیا (ANF) علیرغم صدور بزرگترین جریمه در تاریخ اتحادیه استرالیای غربی به مبارزه برای دستمزد بهتر ادامه می دهد. (نه)

جنت ری، وزیر امور خارجه ANF گفت: “جریمه شدن ANF هیچ کاری برای بهبود حجم کاری و شرایطی که پرستاران و ماماها در WA هر روز انجام می دهند، ندارد.”

شین لاو، نماینده مجلس گفت این اعتراضات واکنشی به نادیده گرفتن اتحادیه پرستاران توسط دولت بود.

لاو گفت: “آنچه دیدیم ناامیدی پرستاران بود که دولت نمی خواست با آنها با حسن نیت برخورد کند.”را

رئه شخصاً در رابطه با اعتراض 1000 دلار جریمه شد.

او گفت: “من نمی دانم آنها فکر می کنند چه حقوقی به من می دهند، اما من 10 گرند دراز ندارم.”

فدراسیون پرستاری استرالیا (ANF) علیرغم صدور بزرگترین جریمه در تاریخ اتحادیه استرالیای غربی به مبارزه برای دستمزد بهتر ادامه می دهد. (نه)

رئه می‌گوید که اتحادیه پرستاران نمی‌خواهد از ناظران صنعتی ایالت سرپیچی کند و ترجیح می‌دهد با آنها برای مذاکره در مورد افزایش همکاری کند.

“ما اندکی درایت را تغییر می‌دهیم و به بندهایی در EBA نگاه می‌کنیم که می‌توانیم آن را تغییر دهیم تا رقم پولی مورد نیاز پرستاران و ماماها را بدست آوریم.”

ANF ​​گفت که آنها هیچ حمله دیگری در آینده نزدیک برنامه ریزی نکرده اند

اینجا ثبت نام کنید برای دریافت خبرنامه های روزانه و هشدارهای اخبار فوری، مستقیماً به صندوق ورودی شما ارسال می شود.
پست جدید  آموزش تعمیرات لوازم خانگی ⚡️ جامع ترین دوره تعمیر لوازم خانگی ⚡️ فنی پارس