با جی پی اسهای شرکت وایزر امنیت اتومبیل خود را افزایش دهید – فارنت

این امر در درجه اول به دلیل عدم تجربه رانندگی و همچنین بسیاری از عوامل دیگر ، مانند سرعت ، بیش از حد ، استفاده از تلفن های همراه و مستعد ابتلا به حواس پرت بسیاری دیگر است. با این وجود ، از آنجا که محل اتصال کانکتور OBD از یک مارک وسیله نقلیه به دیگری متفاوت است ، وصل کردن ردیاب ماشینبه طور مستقیم به درگاه OBD II گاهی می تواند چالش برانگیز باشد – این وسیله ممکن است بیش از حد قابل مشاهده باشد یا حتی در هنگام رانندگی مانع پدال ها شود. اما به مرور زمان و با کمک مشاوران معتبر در هنگام تهیه ردیاب، آنها را یاد خواهید گرفت.

در صورتی که وسیله نقلیه شما در نیمه های شب دزدیده شود، شما ساعت ها پس از دزدیده شدن ، از این دزدی مطلع خواهید شد. برای فعال شدن آنها عموماً به شما نحوه فعالسازی را در همان لحظه تهیه ردیاب اعلام و آموزش میدهند. که شما میتوانید با وارد شدن به وب سایت مربوطه از طریق کامپیوتر یا گوشی موبایل ردیابی خودرو خود را انجام دهید. بدون شک از طریق یک شرکت معتبر مانند شرکت گروه تحقیقات رسا سامانه افق و تیم دیسکاور، میتوانید یک ردیاب با کیفیت را با مناسبترین قیمت و صد البته به همراه پشتیبانی تخصصی، تهیه کنید.

سپس نام کاربری و پسورد از طرف شرکت به شما ارائه میشود. که شما در وهله اول ممکن است در مقابل ویژگی های GPS خودرو سردرگم شوید.. همانطور که میدانید، مهم ترین و شناخته شده ترین کاربرد دستگاه ردیاب خودرو، جلوگیری از به سرقت رفتن وسیله نقلیه شما است. یکی از مهم ترین دلایلی که افراد برای خرید انواع مختلف ردیاب ماشین با قیمت GPS خودرو متفاوت ترغیب می شوند.

پست جدید  زنی با مردی که گفته می‌شود سعی می‌کند ماشینش را با بچه‌های داخل آن بدزدد، کشتی می‌گیرد

بخش دوم به محبوب ترین شیوه های سرقت خودرو پرداخته و نشان می دهد که چگونه ردیاب ماشین به کاربران خود کمک می کند تا در صورت بروز هر گونه موارد سرقت از ماشین ، سریعاً واکنش نشان دهند. با زدن دکمه دوم کلیه هشدارها خاموش می شوند. این دستگاه از یک سو با کاربر (به وسیلهی یک اپلیکیشن قابل نصب بر روی تلفن همراه) و از سوی دیگر با خودرو یا موتور سیکلت در ارتباط بوده و از این طریق امکان رصد و کنترل وسیلهی نقلیه را ایجاد میکند. در واقع دستگاه های ردیاب GPS خودرو، هوشمند و با دقت عملکرد متفاوت می باشند، عموما دارای قطعات داخلی قابل قبولی هستند و قابلیت هایی نظیر ارائه ی هشدار کنترل سرعت مجاز و غیرمجاز و غیره را علاوه بر ردیابی خودرو ارائه می دهند.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد gps ضد سرقت خودرو لطفا به بازدید از وب سایت ما.