خیاطی آنلاین را در خانه خیاطی یاد بگیرید

از کجا می توانم خیاطی آنلاین را در خانه یاد بگیرم؟ به عنوان یک مبتدی ، می توانید آموزشهای بی شماری را در سایت سیماکده دنبال کنید ، اما ممکن است به کمی دست اضافی برای کمک نیاز داشته باشید. وقتی در خانه گیر کرده اید و چرخ خیاطی شخصی دارید ، چگونه اصول اولیه را یاد می گیرید؟ شما می توانید با آموزش خیاطی آنلاین ، آموزش خیاطی و دوره های خیاطی در سایت آموزش خیاطی سیماکده ، به عنوان مبتدی در منزل خود خیاطی آنلاین را بیاموزید.

در اینجا برخی از بهترین آموزش های خیاطی آنلاین وجود دارد که به شما در یادگیری خیاطی در خانه کمک می کند. برخی از دوره های خیاطی رایگان است ، برخی به صورت ماهانه و برخی دیگر یک بار است. شما می توانید دوخت لباس را به صورت آنلاین مانند لباس ، شورت یا حتی یک شلوار جین یاد بگیرید. همچنین می توانید دوختن پروژه هایی برای خانه مانند بالش ، کیسه لوازم بهداشتی یا ملافه را بیاموزید. همه این پروژه های خیاطی شگفت انگیز را که در خانه به آنها دسترسی دارید بررسی کنید.

اینها برخی از شرکت های خیاطی آنلاین با کلاس هایی برای آموزش خیاطی در خانه هستند!

لباس نیلی تیلی و دکمه ها
از کجا می توانم خیاطی آنلاین را در خانه یاد بگیرم؟ این دوره ها و آموزش ها را برای مبتدیان در خیاطی مشاهده کنید
تیلی و دکمه ها
تیلی و دکمه ها یکی از شرکت های مدلینگ مورد علاقه من هستند. معروف به دلیل استفاده آسان از مدل ها و مشاوره های تخصصی. آنها طیف وسیعی از کلاس ها را برای کمک به دوخت برخی از لباس های خود دارند. آنها همچنین بسیاری از آموزش های آنلاین و یوتیوب را دارند. تیلی و دکمه ها گزینه ای مناسب برای دوخت آسان کلاسیک هستند.

آموزش خیاطی آنلاین. ابتدا به شما استیوی می دوزم ، یک مدل تیلی و دکمه ها را می پوشم

دوخت به شما کمک می کند تا خیاطی آنلاین را بیاموزید

Sew Over This شرکتی دیگر با مدل مدرن با طرح های مختلف برای انتخاب است. آنها یک دوره خیاطی آنلاین را در قالب “مدرسه کوک” ارائه می دهند ، که می توانید برای آن هر ماه مشترک شوید. در این اشتراک شما می توانید به آموزش های ویدئویی و مدل های Sew Over It دسترسی داشته باشید تا در وقت آزاد خود انجام دهید. آنها همچنین هر هفته آنلاین “دوخت طولانی” در یوتیوب دارند تا به مکالمه بپیوندند و بدوزند. این مورد شخصی من است و من ثبت نام کرده ام! این فضا را تماشا کنید.

کمد لباس
Closet Case شرکتی برای مدل های آنلاین است. آنها دارای مجموعه ای از آموزش های آنلاین برای الگو خیاطی دوخت هستند که به شما در یادگیری خیاطی آنلاین کمک می کند. حتی می توانید با آموزش کابینت Ginger Jeans در خانه دوخت شلوار جین خود را بیاموزید. قیمت دوره های خیاطی متفاوت است ، اما همچنین می توانید در ایمیل های آنها ثبت نام کنید تا به کتابخانه منابع و الگوی رایگان آنها در PDF دسترسی رایگان داشته باشید.

آموزش آنلاین دستی از سیماکده

 یک شرکت مدل سازی مدرن است که آموزش های آنلاین زیادی را ارائه می دهد و “دوخت طولانی” برای دوخت لباس های زیبا به شما کمک می کند. همچنین آموزش های رایگان برای پروژه های کوچک برای شروع دوخت شما در خانه وجود دارد.

دوخت کلاسهای آنلاین مطمئن

Sew Confident کلاس های خیاطی آنلاین خود را برگزار می کند تا نحوه دوخت اقلام مختلف از جمله لباس ، کاپوت و کت و شلوار را به شما آموزش دهد. همه کلاس ها از شرکت های مدل محبوب و در روند هستند. کلاسها بصورت آنلاین بوده و از طریق زوم آموزش داده می شود. هزینه کلاس ها حدود 25 پوند است.

کلاسهای کاری درز

کار خیاطی دارای طیف وسیعی از پروژه ها و دوره های خیاطی مبتدی است که به شما نحوه خیاطی را آموزش می دهد. این دوره یک عضویت ماهانه است که فقط از 7 دلار در ماه شروع می شود. یک جامعه مناسب برای پیوستن وجود دارد ، بنابراین می توانید سوالات خود را بپرسید و از تمام کمک های مورد نیاز خود استفاده کنید.

آنها همچنین برخی از آموزش های آنلاین رایگان برای کمک به پروژه های کوچکتر را دارند.

کلاس خیاطی برای چیزهای زیبا

چیزهای زیبا در ستاد صنایع دستی دوره هایی را برای مبتدیان برگزار می کند تا به شما در یادگیری خیاطی آنلاین کمک کند. این جلسات آسان از طریق ویدئو ارائه می شود و به راحتی قابل انجام است. دوره ها نیز به صورت ماهانه ارائه می شوند و حتی شامل موارد رایگان نیز می شوند. می توانید چیزهای زیبا را در اینجا ببینید.

کیف وصله ساخته شده در کلاس خیاطی آنلاین در دفتر وسایل زیبا
درس های کشتن فیلیپا نیلور
اگر لحاف کاری بیشتر مورد علاقه شماست ، فیلیپا نایلور بسیار با استعداد هر آنچه را که در مورد لحاف سازی آنلاین می داند به همه می آموزد! لحاف افسانه ای او بسیار الهام بخش است و دوره او برای یادگیری لحاف برای افراد با تجربه و مبتدی ایده آل است.

متشکرم که نحوه آموزش خیاطی آنلاین را مطالعه کردید.

https://simakade.ir/

پست جدید  بهترین سیستم های حضور و غیاب - 18 سازنده