چگونه تیم ترامپ برای توجیهی اخبار مهم در پارکینگ مرکز باغ قرار گرفت

اینکه چرا تیم ترامپ یک کنفرانس مطبوعاتی مهم را از محل پارک یک مرکز باغبانی فیلادلفیا با میانگین بالاتر از رتبه بندی در گوگل ارائه داده است ، همچنان یک معما است.

سرنخ ممکن است به نام مرکز باغ مذکور ، Four Seasons Total Landscaping باشد که فروشگاه های جنسی و سوزاندن جنازه را به عنوان همسایه در یک حومه صنعتی بزرگترین شهر پنسیلوانیا در نظر گرفته است.

بلافاصله مشخص نبود که آیا کمپین ترامپ هنگام ارسال این اطلاعیه به 88.5 میلیون دنبال کننده توییتر خود ، عمداً باغ باغ را رزرو کرده است.

وودی رئیس جمهور ، رودی جولیانی در یک کنفرانس مطبوعاتی که در پارکینگ عقب شرکت محوطه سازی Four Seasons Total Landscaping در فیلادلفیا برگزار شد ، با رسانه ها صحبت می کند
وودی رئیس جمهور ، رودی جولیانی در یک کنفرانس مطبوعاتی که در پارکینگ عقب شرکت محوطه سازی Four Seasons Total Landscaping در فیلادلفیا برگزار شد ، با رسانه ها صحبت می کند (گتی)
رودی جولیانی در پارکینگ عقب Four Season Total Landscaping در فیلادلفیا با رسانه ها صحبت می کند.
رودی جولیانی در پارکینگ عقب Four Season Total Landscaping در فیلادلفیا با رسانه ها صحبت می کند. (عرضه شده)
“کنفرانس مطبوعاتی وکلا در چهار فصل ، فیلادلفیا. 11:00 صبح ،” دونالد ترامپ روز شنبه (به وقت محلی) ، درست قبل از اینکه جو بایدن برنده این مسابقه شود ، نوشت انتخابات.

نظریه دیگری که تاکنون تأیید نشده است ، این است که تیم ترامپ تجارت را با هتل زنجیره ای چهار ستاره لوکس چهار ستاره مشهور در جهان اشتباه گرفته است – اما به جای اصلاح اشتباه ، آنها تصمیم گرفتند با آن کار کنند.

اندکی پس از ارسال اولین توییت ، آقای ترامپ یک به روزرسانی کوچک اما قابل توجه را منتشر کرد.

“کنفرانس مطبوعاتی بزرگ امروز در فیلادلفیا در چهار فصل محوطه سازی کل – 11:30 صبح!”

هر اتفاقی که می افتاد ، خبرنگاران برای یافتن منظره چهار فصل کامل عجله می کردند.

وادی آقای ترامپ ، رودی جولیانی در آنجا در پارکینگ حضور داشت ، جایی که وی برای رسانه ها توضیح داد که رئیس جمهور انتخابات را قبول نمی کند.

عکس های این مکان غیرمعمول که توسط خبرنگاران ارسال شده است ، به طور گسترده در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شد.

هتل زنجیره ای Four Seasons که از این حادثه عجیب فاصله گرفته است ، تأیید کرد که هیچ ارتباطی با مرکز باغ ندارد.

در همین حال ، چهار فصل Total Landscaping ، مشاغل خانوادگی که توسط Philadelphians مادام العمر اداره می شود ، بیانیه ای در صفحه فیس بوک خود صادر کرد و سعی کرد نحوه قرار گرفتن در کانون توجه را توضیح دهد.

در بیانیه آمده است: “ما از همه کسانی که از تجارت ما حمایت کرده اند تشکر می کنیم و در حالی که نظرات منفی را می فهمیم ، ما را ناراحت می کند که چنین قضاوت سختی را دریافت کرده ایم.”

“تیم ما در چهار فصل با افتخار میزبان مبارزات انتخاباتی هر نامزد ریاست جمهوری در تجارت ما بود. ما کاملاً به آمریکا و دموکراسی اعتقاد داریم. امیدواریم که هموطنان آمریکایی ما بتوانند در این مدت به هم بپیوندند و از همه مشاغل کوچک محلی پشتیبانی کنند.”

تجارت محوطه سازی که پرچم دار شده است ، صبح روز دوشنبه در وب سایت خود تی شرت های جدیدی را به فروش می رساند.

پست جدید  دوزینگ پمپ پرومیننت ProMinent - پمپ تزریق مواد شیمیایی و سیستم آنلاین کولینگ تاور