ژنیکوماستی چیست؟

 

اما در جراحی کوچک کردن سینه برای مردان خطراتی از جمله بی حسی یا از دست دادن نوک سینه ها، عفونت، تجمع مایع در سینه، خونریزی، جای زخم و واکنش های غیرمنتظره به بیهوشی وجود دارد.

روش جراحی ژنیکوماستی

جای زخم (اسکار جراحی) در محل برش طبیعی است و پس از مدتی به میزان قابل توجهی محو خواهد شد. وجود دایره المعارفی برای جراحی پلاستیک در هیئت مدیره نشان می دهد که فرد شرایط انجام جراحی پلاستیک روی صورت و بدن را دارد.

گاهی اوقات به دلایل ژنتیکی، برخی از مردان نسبت به دیگران چربی بیشتری در سینه خود ذخیره می کنند. برداشتن غدد لنفاوی گاهی از تخلیه بازو جلوگیری می کند و باعث تجمع مایع می شود. معمولاً در هفته اول یا دو هفته پس از جراحی ژنیکوماستی، سرم باید دو تا سه بار تخلیه شود. قبل از تصمیم گیری در مورد جراحی، به دقت در مورد انتظارات خود از جراحی فکر کنید و در مورد انتظارات خود با جراح خود مشورت کنید.

هزینه جراحی ژنیکوماستی

توصیه می شود حداقل در مورد هزینه و سایر مشکلات بعد از لیپوساکشن با پزشک مشورت کنید. اکثر جراحان فاصله دو هفته ای بین مشاوره و جراحی را توصیه می کنند.

اکثر افراد پس از جراحی مقداری خونریزی و کبودی دارند. گروه دیگری از داوطلبان این روش کسانی هستند که می خواهند عدم تقارن در اندازه سینه های خود را اصلاح کنند.

پاسخ: از آنجایی که اندازه سینه در مردان به اشکال و اندازه های متفاوتی است، استفاده از یک نوع جراحی ممکن است برای همه مفید نباشد. به تحریک تولید تستوسترون کمک می کند و بزرگی سینه را در مردان از بین می برد. اجرای این نکات قبل از عمل باعث تسهیل روند و تسهیل نتایج می شود.

اگر کودک یا حیوانی دارید، بهتر است از یک دوست، خویشاوند یا مراقب خود بخواهید که در دوران نقاهت از آنها مراقبت کند. جراح شما ممکن است به شما توصیه کند که اگر قصد شیردهی دارید خانواده خود را تکمیل کنید و سپس این عمل را انجام دهید. توصیه های خاص پزشک خود را در مورد نحوه مراقبت از زخم ها جدی بگیرید.

اقدامات قبل از جراحی ژنیکوماستی

 توصیه می کنیم یک یا دو روز قبل از عمل مقدار زیادی غذا بخرید و مواد مغذی لازم را برای هفته بعد از عمل جمع آوری کنید. با یکی از دوستان یا اعضای خانواده خود هماهنگ کنید که بعد از عمل به بیمارستان بیایند و شما را به خانه برسانند.

در جراحی بزرگ کردن سینه، پوست اضافی برداشته شده و بافت سینه به سمت بالا کشیده می شود. با این حال، تعداد قابل توجهی از بیماران تحت ماستکتومی قرار می گیرند، به این معنی که تمام بافت پستان برداشته می شود.

ماستکتومی نیز یک روش جراحی است که بافت پستان را از بین می برد. برخی از مردان و پسران در بافت سینه خود چربی دارند که شبیه ژنیکوماستی است. شکی نیست که سینه های بزرگ در ورزش اختلال ایجاد می کند. معمولاً به دلیل بی تجربگی یا بی کفایتی جراح نیست.

این بسیار مهم است اگر کسی به جز شما در خانه نباشد. خانم‌هایی که سینه‌های خیلی بزرگ دارند معمولاً درد یا خارش و حساسیت پوستی (تعریق) را در سینه‌های خود تجربه می‌کنند و از این علائم ناراحت و از ظاهر خود ناراضی هستند.

 

اما مهارت جراح نیز نقش مهمی در نتایج عمل دارد و بسیار مهم است که جراحی که انتخاب می کنید تجربه و مهارت کافی در زمینه لیپوساکشن به خصوص در زمینه کوچک کردن سینه در آقایان داشته باشد.

در عوض، اگر این جراحی برای شما مناسب‌تر است، ممکن است روش‌های دیگری مانند جراحی بزرگ کردن سینه را انجام دهید. برای اینکه بعد از عمل جراحی به خانه برگردید، بهتر است تکالیف خود را از قبل انجام دهید یا به یکی دیگر از اعضای خانواده بسپارید.

هزینه انواع آزمایشاتی که باید قبل از شروع جراحی انجام دهید. جراح تا جایی که بتواند به سوالات شما پاسخ خواهد داد. چه مدت بعد از عمل باید به سر کار برگردم؟ کبودی های اطراف ناحیه تحت درمان طبیعی هستند و تا دو هفته طول می کشد تا به طور کامل از بین بروند.

سایت منبعجراحی ژنیکوماستی با لیزر
جراحی ژنیکوماستی چیست
جراحی ژنیکوماستی چگونه انجام میشود
جراحی ژنیکوماستی با بیمه
جراحی باز ژنیکوماستی
جراحی بیماری ژنیکوماستی
برای جراحی ژنیکوماستی به چه دکتری مراجعه کنیم
جراح پلاستیک ژنیکوماستی
هزینه جراحی پلاستیک ژنیکوماستی
فوق تخصص جراحی پلاستیک ژنیکوماستی
جراحی ژنیکوماستی تهران
جراحی ژنیکوماستی در تهران
هزینه جراحی ژنیکوماستی تهران
تجربه جراحی ژنیکوماستی
هزینه جراحی ژنیکوماستی چقدر است ؟
چگونگی جراحی ژنیکوماستی
جراح خوب ژنیکوماستی
خطرات جراحی ژنیکوماستی
روش جراحی ژنیکوماستی
روشهای جراحی ژنیکوماستی
جراحی زیبایی ژنیکوماستی
جراح عمومی ژنیکوماستی
عمل جراحی ژنیکوماستی
عوارض جراحی ژنیکوماستی
عمل جراحی ژنیکوماستی اپارات
عمل جراحی ژنیکوماستی با لیزر
عکس جراحی ژنیکوماستی
جراحی ژنیکوماستی فیلم
قیمت جراحی ژنیکوماستی
کلینیک جراحی ژنیکوماستی
گن جراحی ژنیکوماستی
جراحی لیپوماتیک ژنیکوماستی
جراحی ژنیکوماستی مردان
متخصص جراحی ژنیکوماستی
مرکز جراحی ژنیکوماستی
نحوه جراحی ژنیکوماستی
جراحی های ژنیکوماستی
هزینه جراحی ژنیکوماستی
هزینه ی جراحی ژنیکوماستی

پست جدید  جارد کوشنر "برای پذیرفتن به دونالد ترامپ نزدیک شده است" و ملانیا ترامپ "به رئیس جمهور توصیه کرده است که ضرر را بپذیرد"