محدودیت های ویکتوریا به موقع برای کریسمس برداشته می شود

کریسمس برای ویکتوریایی ها با یک سری تغییرات گسترده در این ایالت بازگشته است ویروس کرونا محدودیت های پس از ماه ها در محاصره دقیق.

از 13 دسامبر ، به ساکنان اجازه داده می شود مهمانی های کریسمس و سایر اجتماعات را برای حداکثر 30 مهمان در داخل خانه های خود برگزار کنند.

در یک تغییر فوری تر ، از ساعت 11.59 عصر امشب ، مادامی که فاصله اجتماعی حفظ شود ، دیگر لازم نیست ماسک در فضای باز استفاده شود.

دان اندروز ، نخست وزیر ویکتوریا. (نه)

نخست وزیر دانیل اندروز نحوه استفاده از این روش را در عمل با استفاده از سفر به بونینگز عنوان کرد.

وی گفت: “اگر به بونینگز بروید و داخل فروشگاه باشید ، ماسك زده اید.”

“اگر در پارکینگ هستید ، مجبور نیستید ماسک خود را بپوشید ، اما اگر برای یک سوسیس در صف ایستاده اید ، و با افراد دیگر هستید و به راحتی مسافت را حفظ نمی کنید ، شما بخشی از جمعیت هستید ، شما باید ماسک بزنید. “

وی گفت که ویکتوریایی ها همچنان باید ماسک خود را همیشه با خود داشته باشند ، زیرا آنها هرگز نمی دانند چه زمانی ممکن است به آن نیاز داشته باشند.

غذاخوری ها در اوایل این ماه در خارج از رستوران Movida در ملبورن مشغول غذا خوردن هستند. از ساعت 11.59 شب امشب ، طبق قانون دو متر مربع ، مکانهای کوچکتر مجاز به استقرار 50 نفر در داخل خانه هستند. (گتی)

با این حال ، برخی از این موارد فراتر از آنچه بیان شد ، پیش رفتند.

بارها ، بارها و رستوران های بزرگ می توانند میزبان 200 نفر در خارج و 100 نفر در داخل خانه باشند ، به شرطی که قانون چهار متر مربع حفظ شود.

با این حال ، در یک پیروزی برای مکان های کوچک ، این قانون به دو متر مربع در داخل خانه با کلاه 50 نفر کاهش یافته است.

تغییرات در اجتماعات در داخل خانوارها بیش از حد پیش بینی شده است و از فردا حداکثر 15 بازدید کننده مجاز است.

افراد وابسته به جز نوزادان زیر 12 ماه در این تعداد گنجانده شده اند.

آقای اندروز تأکید کرد که این به معنای 15 نفر در کل روز است ، نه در یک زمان.

عابران پیاده اوایل این ماه در خیابان فلیندرز ملبورن ماسک زده بودند. از نیمه شب امشب ، به شرط رعایت فاصله اجتماعی ، ماسک در فضای باز مورد نیاز نخواهد بود .. (گتی)

آقای اندروز این مراحل را “شناخت این چیز ارزشمندی که ما ساخته ایم” خواند.

“این (هیچ مورد ویروس کرونا) فوق العاده ارزشمند است اما شکننده است.”

پروفسور ارشد دفتر بهداشت در سخنرانی در کنفرانس مطبوعاتی امروز صبح ، اظهار داشت که او اطمینان دارد که COVID-19 از جامعه ویکتوریا خارج شده است.

وی گفت: حذف ممکن است کلمه درستی باشد یا نباشد.

“ما در مورد عدم انتقال جامعه صحبت می کنیم – من اطمینان دارم که اکنون آنجا هستیم.

“ما هنوز به آستانه 28 روز اپیدمیولوژیک نرسیده ایم اما اطمینان دارم که به این هدف خواهیم رسید.”

با این حال ، او نسبت به خودآگاهی هشدار داد و گفت که وضعیت در استرالیای جنوبی نشان می دهد که چگونه شیوع بیماری ادامه دارد.

سرویس پشتیبانی بهزیستی ذهنی Beyond Blue’s Coronavirus یک سرویس 24/7 روزانه به تمام استرالیایی ها است. از سایت اینجا دیدن کنید یا با شماره 1800512348 تماس بگیرید
برای ویروس کرونا ویرایش اخطارها و پخش جریانی مستقیم به تلفن هوشمند خود ، وارد سیستم شوید برنامه 9News و اعلان ها را در در تنظیم کنید فروشگاه برنامه یا Google Play

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>