Destiny 2 نفوذ جدیدی به حق رای دادن قدیمی می دهد

شش سال پس از Destiny اصلی ، حق رای دادن با اولین سه گانه جدید ، Destiny 2: Beyond Light به نسل بعدی می رود.

صدها هزار گیمر هنوز هم هر روز در حال هدف گیری آنلاین با بازی تیرانداز اول شخص غارتگر MMO هستند.

9News با دو نفر از توسعه دهندگان ، طراح کارکنان Bungie ، کریس پروکتور و تهیه کننده کاترین واکر ، به گفتگو نشست تا درباره آنچه در ادامه می آید و واکنش طرفداران به Destiny 2: Beyond Light صحبت کند.

شش سال پس از Destiny اصلی ، حق رای دادن با اولین سه گانه جدید ، Destiny 2: Beyond Light به نسل بعدی می رود. (عرضه شده)

واکر گفت: “فکر نمی کنم انتظار داشته باشیم.”

“دیدن اینکه افراد جامعه واقعاً چسبیده اند و اینکه برای آوردن این شخصیت ها به داستان بسیار هیجان زده شده اند بسیار جالب بوده است.”

نسل بعدی باعث افزایش گرافیک کنسول ها به رزولوشن 4K با سرعت 60 فریم در ثانیه می شود.

اگر صفحه ای برای انجام آن دارید ، می توانید در مقیاس PvP (Crucible) آنلاین ، با اندازه گیری وضوح تصویر تا 1080p ، آن را به 120 فریم در ثانیه فشار دهید.

کاترین واکر ، که بیش از 5 سال در زمینه حق رای دادن کار کرده است ، می گوید بهترین راه برای ادامه بازی گیمرها ، کنار آمدن با این چالش است.

خانم واکر گفت: “بسیاری از موارد اینگونه است ،” سلام ، ما می دانیم که این بازی اکنون چیست ، اما این مواردی است که ما دوست داریم آنها را تغییر دهیم یا به روشی دیگر به آنها نزدیک شویم. ”

“ما همیشه در حال فکر هستیم که چه سیستم کاملاً جدیدی می توانیم وارد سیستم کنیم یا مکانیک جدیدی که می توانیم برای ساخت آن بکار گیریم [Destiny 2] حتی دشوارتر. ”

Destiny به گونه ای طراحی شده است که قابل پخش است ، بازیکنان در ده ها ، غالباً صدها حمله شرکت می کنند تا از تجهیزات افسانه ای برای نمایش آنلاین استفاده کنند.

وی گفت: “چیزی که باعث می شود حملات فوق العاده قابل تکرار باشد ، از نظر قلبی ، رویکرد بسیاری از افراد مختلف است.”

“در آغاز حمله ، تقریباً افراد زیادی را در یک اتاق جمع می کنیم و فقط با آنها درباره کار جالبی که می خواهیم انجام دهیم صحبت می کنیم.

Destiny به گونه ای طراحی شده است که قابل پخش است ، بازیکنان در ده ها ، اغلب صدها حمله شرکت می کنند. (عرضه شده)

“داشتن چنین رویکردی چند رشته ای و همه این دیدگاه های مختلف واقعاً کمک می کند تا تجربه بسیار تکرارپذیری برای انواع مختلف مردم فراهم شود.”

تقریباً 100 سلاح جدید همراه با انبساط وجود دارد که به زرادخانه ای اضافه می شود که بیش از 600+ نیرو دارد.

اما کریس پروکتور اعتراف می کند ممکن است برخی از گیمرها مورد علاقه خود را برای جا دادن از دست بدهند ، اما این سلاح ها برای همیشه از بین نمی روند.

وی گفت: “ما در حال شروع به قرار دادن سلاح در آنچه که آن را خزانه محتوای سرنوشت می نامیم ، می کنیم.”

“ما می خواهیم بازیکنان چیزهای جدیدی را که در بازی قرار داده ایم و انواع جدیدی از گیم پلی را که می توانیم بازی کنیم ، کشف کنیم.

“(تیم طراحی) تم ها را روی هر فعالیتی که به آنها بخشیده می شود ناخن می زنند ، بنابراین اسلحه ها کاملاً به آن تعلق می گیرند.”

سرنوشت 2: فراتر از نور همزمان با دوازدهمین فصل آنلاین بازی راه اندازی می شود.

آقای واکر گفت: “چیزهای زیادی در آینده وجود دارد و ما واقعاً هیجان زده هستیم که می بینیم مردم چگونه وارد این مسئله می شوند.”

تقریباً 100 سلاح جدید همراه با انبساط وجود دارد که به زرادخانه ای اضافه می شود که بیش از 600+ نیرو دارد. (عرضه شده)

خانم پروکتر افزود؛ “ما در حال حاضر روی محتوای فصل 13 و فصل 14 سخت کار می کنیم و حتی فراتر از آن برنامه ریزی می کنیم.”

این بازی همچنین قابلیت ذخیره سازی متقابل را دارد ، به این معنی که اگر در PS4 بازی کرده اید ، می توانید با خیالی آسوده به PS5 بروید – همان Xbox.

Destiny 2: Beyond Light هم اکنون در Xbox ، PlayStation و PC موجود است. نسخه های بهینه شده بازی از 8 دسامبر در دسترس خواهد بود.