SA کارگر بار پیتزا که گفته می شود دروغ گفته است با “رنج آور” بسیار متاسفم

شهروند اسپانیایی متهم به دروغ گفتن به ردیاب های تماس با استرالیای جنوبی و ایجاد سخت ترین قفل در این کشور ، ابراز پشیمانی از اقدامات خود کرده است.

این مرد برای اولین بار از زمان انتشار اخباری مبنی بر گمراه کردن مقامات ایالتی پیتزا بار در وودویل ، مرد گفت – از طریق وكیل خود – از هرگونه عواقب ناشی از عمل خود بسیار متاسف است.

هفته گذشته استرالیای جنوبی یک قفل شش روزه را اعلام کرد که سخت ترین و کوتاه ترین زمان برای کشور است – اما فقط سه روز بعد اعلام کرد که با کشف گمراه کننده ردیاب های تماس کارگر ، این کار به پایان خواهد رسید.

پلیس در خارج از بار پیتزا Woodville اعلام کرد که کارگر مغازه در تحقیقات COVID به مقامات دروغ گفته و باعث شده استرالیای جنوبی در 20 نوامبر سال 2020 در آدلاید ، استرالیا قفل شود. (گتی)

او ادعا کرد به آنها گفته است که از مغازه یک پیتزا خریده است ، در حالی که در آنجا به عنوان شغل دوم کار می کرد.

وكیل این مرد ، اسكات جلبرت از Camena Legal گفت كه موكل وی قصد نداشته است در نتیجه اطلاعاتی كه وی به كارگزاران تماس با او وارد كرده ، صدمه ای بیندازد.

اسكات جلبرت در بیانیه ای گفت: “موكل من در قرنطینه است و من این اظهارات كوتاه را از طرف وی انجام می دهم. او به شدت برای هر قسمتی كه رفتار وی در هرگونه اقدامات غیرضروری قفل داشت ، پشیمان است و بسیار متاسف است.”

Woodville Pizza Bar در شیوع جدید COVID-19 آدلاید نامگذاری شده است
Woodville Pizza Bar در شیوع جدید COVID-19 آدلاید نامگذاری شده است (نوار پیتزا Woodville)

“او پیش بینی نکرده و قصد نداشته است که اوضاع به همان شکلی پیش بیاید.

وی از زمان ورود به قرنطینه اطلاعات محدودی در مورد انتشار رسانه های دولتی ، افکار عمومی و رسانه های اجتماعی داشته است. “

اما آقای جلبرت گفت برخی از اطلاعات در مورد موکل وی نادرست است.

آقای جلبرت گفت: “با این حال به من دستور داده شده است كه برخی از اطلاعات صرف نظر از اظهارات دولت ایالتی منصفانه ، دقیق و كامل نیستند و او نگران است كه به غیر از او علناً نامگذاری شده است.”

یک رستوران در خیابان Rundle در 19 نوامبر سال 2020 در آدلاید ، استرالیا بسته شده است. محدودیت های قفل در استرالیای جنوبی اعمال می شود زیرا مقامات برای جلوگیری از شیوع خوشه COVID-19 نخست وزیر استرالیای جنوبی ، استیون مارشال ، در پاسخ به رشد موارد جدید COVID-19 در جامعه ، محدودیت های جدید قفل را برای شش روز آینده اعلام کرده است. محدودیت های جدید از ساعت 12:01 روز پنجشنبه و با تمام استرالیای جنوبی اجرا شد (گتی)

“تمرکز مشتری من در حال حاضر همکاری با مقامات و تکمیل قرنطینه است.

“او صمیمانه از تأثیر قفل در استرالیای جنوبی نگران است.

“موکل من هیچگونه نقض قانون را متهم نکرده است اما در شرایطی ، از جمله اینکه ممکن است چنین اتهامی ظاهر شود ، در حال حاضر اظهارنظر دیگری درباره این موارد مناسب نیست.”